Styrelsen

Styrelsen är SeKeLs verkställande organ vilka löpande sköter föreningens verksamhet samt ekonomi och är förtroendevalda under ett års tid. För att underlätta deras arbete finns en mängd utskott som man gärna får gå med i.

Du kan ta kontakt med hela styrelsen via styrelsen@sekel.stuff.liu.se.

OBS! Bilder kommer inom kort ;)

 

Ordförande

Gustav Kumlin
ordf@sekel.stuff.liu.se

 

Vice ordförande

Johanna Landgren
vice@sekel.stuff.liu.se

 

Sekreterare

Angelica Lindblad
sekreterare@sekel.stuff.liu.se

 

Kassör

Fadderist Järnvall
kassor@sekel.stuff.liu.se

 

Kulturansvarig

Sara Grevlund
kulturchef@sekel.stuff.liu.se

 

Utbildningsbevakare

Staffan Samuelsson
utbildningsbevakare@sekel.stuff.liu.se

 

Alumni- och arbetsmarknadsansvarig

Sophie Safavi
alumni@sekel.stuff.liu.se

 

Festerichef

Julia Michailoff
festerichef@sekel.stuff.liu.se

 

Nollegeneral

General Fors
nollegeneral@sekel.stuff.liu.se

 

Informationsansvarig

Martina Samuelsson
info@sekel.stuff.liu.se

  • Kalendarium

      There are no events.
%d bloggare gillar detta: