Styrelsen

Styrelsen är SeKeLs verkställande organ vilka löpande sköter föreningens verksamhet samt ekonomi och är förtroendevalda under ett års tid. För att underlätta deras arbete finns en mängd utskott som man gärna får gå med i.

Du kan ta kontakt med hela styrelsen via styrelsen@sekel.stuff.liu.se.

OBS! Bilder kommer inom kort :)

 

Ordförande

Adam Clifford
ordf@sekel.stuff.liu.se

 

Vice ordförande

vice@sekel.stuff.liu.se

 

Sekreterare

Gustav Kumlin
sekreterare@sekel.stuff.liu.se

 

Kassör

Sarah Folcker
kassor@sekel.stuff.liu.se

 

Kulturansvarig

Hanna Lindbom
kulturchef@sekel.stuff.liu.se

 

Utbildningsbevakare

Ebba Karlsson
utbildningsbevakare@sekel.stuff.liu.se

 

Alumni- och arbetsmarknadsansvarig


alumni@sekel.stuff.liu.se

 

Festerichef

Ebba Bolinder
festerichef@sekel.stuff.liu.se

 

Nollegeneral

General Pettersson
nollegeneral@sekel.stuff.liu.se

 

Informationsansvarig

Felicia Sundblad
info@sekel.stuff.liu.se

  • Kalendarium

      There are no events.
%d bloggare gillar detta: